Dla Apteki

Dla Apteki

Jeśli prowadzisz aptekę i chciałbyś podnieść konkurencyjność swojej firmy – znajdź partnera, który zapewni Ci wsparcie biznesowe oraz dostęp do atrakcyjnych warunków handlowych.

Współpraca z nami obejmuje działania w obszarze negocjacji z producentami i dystrybutorami, zarządzanie sprzedażą oraz marketingiem aptecznym. Jesteśmy przekonani, że jest to właściwe rozwiązanie i stanowi szansę na zwiększenie konkurencyjności i rentowności apteki oraz wpłynie na uatrakcyjnienie oferty dla Państwa Pacjentów. Współpraca w naszej grupie to również wsparcie w codziennej pracy w obszarze zarządzania magazynem, profesjonalną obsługą pacjenta budującą jego lojalność. To wyszkolony, zaangażowany i zmotywowany zespół pracowników realizujący cele biznesowe właściciela poprzez jak najlepsze zaspokajanie potrzeb pacjentów.

Do współpracy zapraszamy prywatnych przedsiębiorców prowadzących własne apteki. Z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegółowe zasady współpracy.

Osoby odpowiedzialne za kontakt z aptekami:
Anna Pawleta tel. 661-305-017, apawleta@alecco.pl
Anna Szwed tel. 695-400-377, aszwed@alecco.pl

Biuro Tychy, al. Niepodległości 106, tel. 32/744-35-14

Szukasz stażu? Zapraszamy!
staż-zdjęcie
Szukasz stażu? Zapraszamy!

Jeśli studiujesz farmację, zapraszamy Cię na sześciomiesięczne praktyki zawodowe w sieci aptek 4 Pory Roku. Zapoznamy Cię ze wszystkimi aspektami…