Pracuj z nami!

oferty pracy

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Zajrzyj tutaj wkrótce.

Rekrutacja na stanowisko:

Dyrektor ds. zakupów

Oferta pracy w spółce Pharmacy Solutions, która zarządza Siecią Aptek Partnerskich 4 Pory Roku i wchodzi w skład Grupy Farmaceutycznej Investcare.

 Obowiązki to m.in.: organizacja działu zakupów i kierowanie zespołem; wsparcie w negocjacjach z producentami oraz dostawcami w zakresie warunków współpracy, tworzenie i realizacja strategii zakupowej spółki; kształtowanie polityki marżowej i cenowej w zakresie danego producenta.

 Oczekiwania: wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane – magister farmacji oraz bardzo dobra znajomość rynku farmaceutycznego i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  Co oferujemy?: stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B) i atrakcyjny system wynagrodzenia (uzależniony od wyników i osiąganych celów).

Rekrutacja w aptece partnerskiej 4 Pory Roku na stanowisko:

technik FARMACJI

Miejsce pracy:  Lędziny
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Apteka Pod Lwem

staże

Sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku organizuje staże w wybranych placówkach

Jeśli studiujesz farmację, zapraszamy Cię na sześciomiesięczne praktyki zawodowe. Zapoznamy Cię ze wszystkimi aspektami pracy farmaceuty w naszych aptekach:

Trafisz w dobre ręce!  Prześlij nam swoje CV na adres: info@apteka4poroku.pl.
Nawiążemy z Tobą kontakt i zaprosimy Cię na rozmowę z kierownikiem apteki wskazanej przez Ciebie jako preferowaną do odbycia stażu.