o nas

Sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku
działa na rynku od 2010 roku.

Jesteśmy jedną z największych sieci w Polsce pod względem liczby aptek (zrzeszamy ponad 130 placówek). Działamy wyjątkowo elastycznie. Promujemy partnerskie relacje i oferujemy jasno określone korzyści finansowe dla aptek pracujących w naszej sieci.

Naszą misją jest, aby apteka nie zamieniła się w supermarket, ale pozostała placówką, w której farmaceuta jest doradcą pacjenta, a nie jedynie sprzedawcą. Z naszego doświadczenia wynika, że do takich aptek wracają pacjenci. Dlatego dbamy o to, by nowe placówki – po wejściu do sieci partnerskiej – zachowały tożsamość. Jednocześnie dajemy indywidualnym aptekom takie możliwości, jeśli chodzi o wielkość oferty, ceny, rabaty i bonusy sprzedażowe, jakich nie byłyby w stanie uzyskać samodzielnie.

Co nas wyróżnia?

 • Szeroka oferta

  dajemy dostęp do 95 procent asortymentu na rynku farmaceutycznym, dzięki czemu nasze apteki partnerskie stają się bardziej konkurencyjne w swoich lokalizacjach.

 • Dobre ceny i rabaty

  Naszym partnerom dostarczamy towar w cenach nieosiągalnych dla aptek indywidualnych, oferując – poza rabatem producentów – wysokomarżowe marki własne.

 • Szacunek dla lokalnych biznesów

  Profesjonalnie pomagamy naszym partnerom odnaleźć się na bardzo konkurencyjnym rynku, ale z poszanowaniem tego, co stworzyli przez lata. Stawiamy na współpracę z farmaceutami z renomą i pasją działania.

 • Doświadczenie i jakość

  Nie jesteśmy nowi w branży. Wchodzimy w skład Grupy Farmaceutycznej Investcare – jednej z największych hurtowych grup w branży farmaceutycznej w Polsce, rozwijającej nie tylko sieć Aptek Partnerskich 4 Pory Roku, ale posiadającej też spółkę Medicare-Galenica (która od prawie trzech dekad działa na rynku farmaceutycznym, a dziś ma jeden z najnowocześniejszych magazynów w kraju) oraz allecco.pl (portal rezerwacyjny współpracujący z ponad 300 aptekami w kraju).

Zapraszamy do współpracy: info@apteka4poryroku.pl