Specjalnie dla farmaceutów

Aktualności
25 września obchodzimy Światowy Dzień Farmaceuty, a dzień później – Ogólnopolski Dzień Aptekarza . Do życzeń dla naszych farmaceutów dołączamy specjalnie przygotowane laurki!

– Na co dzień współpracujemy z niesamowitymi farmaceutami, pełnymi pasji, działającymi z poczuciem misji, pogodnymi mimo trosk, zawsze chętnymi do pomocy. Często służą wiedzą i wsparciem nie tylko swoim pacjentom, ale także lokalnej społeczności – podkreśla Anna Pawleta, kierownik ds. sprzedaży i marketingu w Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku.

O farmaceutach z pasją pisaliśmy w cyklu „Nasi partnerzy”, który znajduje się tu: https://www.apteka4poryroku.pl/nasi-partnerzy/ .

Dziś wszystkim życzymy przede wszystkim zdrowia i jak najmniej zmartwień na co dzień, w życiu zawodowym i prywatnym. Dziękujemy za profesjonalizm i oddanie oraz współpracę ze spółkami naszej Grupy Farmaceutycznej Investcare. Do życzeń dołączamy prace plastyczne – wykonane specjalnie na tą okazję przez dzieci pracowników z naszej Grupy.

Praca Kacpra (lat 8), „Farmaceuci - Superbohaterowie do zadań specjalnych”

– Na pytanie: „z czym kojarzy ci się praca farmaceuty?” – mój syn odpowiedział bez namysłu: „to panie i panowie, którzy sprzedają leki, czyli ratują ludzi. Są jak superbohaterowie, którzy walczą z wirusami i bakteriami”. I jego praca mówi sama za siebie. Wirusy na rysunku to „potworki” wykonane naszą ulubioną metodą, czyli dmuchane słomką w formie kleksa z farby – opowiada Iwona Piwowarska, mama Kacpra, specjalista ds. zaopatrzenia w Medicare-Galenica.

Praca Oliwii (lat 6), „Pani w aptece”

– Mojej córce praca w aptece kojarzy się z mnóstwem specyfików na półkach, przygotowanych dla chorych. Szczególnie z buteleczkami różnego rodzaju, kropelkami, syropkami, ale też lizakami, które pani z apteki daje „na zdrowie” – opowiada Daniel Michacz, tata Oliwki, specjalista działu IT w Investcare S.A. – Aptekę z kartonu Oliwka robiła razem z babcią. Byłem zaskoczony, jak wszystko „poukładała” na półkach, wycinając te buteleczki i lekarstwa z kolorowego papieru.

Dziękujemy za wspaniałe prace, które przesłaliśmy z życzeniami w formie pocztówek do naszych farmaceutów.