Z radością biegniemy z pomocą

Aktualności
Nasza ekipa pobiegła dla chorych na cukrzycę w ramach akcji WOŚP. Świętowaliśmy w ten sposób 30. urodziny Medicare-Galenica.
Zespół na medal (od lewej): Monika Loska, Anna Szwed, Anna Pawleta i Izabela Urbańska

Anna Pawleta, kierownik ds. sprzedaży i marketingu w Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku:

– Zgłosiłam się do udziału w biegu organizowanym przez WOŚP – „Policz się z cukrzycą”, ponieważ tego typu akcje zawsze są bliskie mojemu sercu. Uważam, że należy pomagać potrzebującym, gdy tylko jest taka okazja.

Jestem zarejestrowana jako dawca szpiku, włączyłam się do firmowej akcji honorowego krwiodawstwa, uczestniczymy z córką w zbiórkach żywności. W tym roku również była ona wolontariuszką i zbierała pieniądze dla WOŚP, choć pandemia ograniczyła pole działania. Tym bardziej takiej inicjatywy jak bieg charytatywny WOŚP dla chorych na cukrzycę nie mogłam przegapić!

Anna Szwed, regionalny koordynator ds. Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku:

– Biegłam dla chorych na cukrzycę, w ramach akcji WOŚP, bo w grupie siła! Siła ludzi, którzy chcą zmieniać świat na lepszy. Oby ten nasz drobny gest przyczynił się do tego, że komuś uda się pomóc.

Sport mam we krwi, kończyłam AWF, jeśli zatem można połączyć pomaganie i bieganie, frajda jest jeszcze większa. I właśnie o to w tym chodzi: WOŚP gromadzi wokół siebie ludzi, którzy robią coś dla innych, bo chcą, a nie muszą. I tak też podchodzimy do pracy na co dzień w naszym zespole.

Izabela Urbańska, regionalny koordynator ds. Sieci Aptek Partnerskich 4 Pory Roku:

– WOŚP wspieram od wielu lat. Jest to fantastyczna inicjatywa, łącząca tak wiele osób! I co najważniejsze: wszyscy działamy razem w szlachetnym celu! A jeżeli jeszcze taką pomoc można połączyć z aktywnością fizyczną, to już w ogóle jest rewelacyjnie!

Osobą, która najbardziej motywuje mnie do sportowych aktywności, jest moja córka, gdyż ona ma sport we krwi. A od roku do działania mobilizuje mnie również nasz pies, ponieważ energia zawsze go rozpiera! Teraz też biegł z nami.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom. Tym charytatywnym biegiem obchody 30-urodzin Medicare-Galenica uważamy za otwarte!

Iza Urbańska i Ania Szwed – na co dzień koordynują pracę aptek 4 Pory Roku